TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum

Объявление

Qeydiyyatdan kechmek uchun REGISTRASIYA linkini tiklayin Yazilarinizin anlashilmasi uchun ENG shriftiinden istifade edin. Admin (vagiff) hazirda forumdadir. Buyurun suallarinizi vere bilersiniz. Sizin yazilariniza cavablarinizi gormek uchun her defe sehifeni yenilemeyiniz lazimdir.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum » Sayt haqqinda » Ne sualiniz var ?

Ne sualiniz var ?

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

Eger saytla bagli her hansi sualiniz varsa burada sorusha bilersiniz.

0

2

Men ozum saytda movzu acha bilerem ? Eger bilermese nece achim ?

0

3

Elchin написал(а):

Men ozum saytda movzu acha bilerem ? Eger bilermese nece achim ?

Elbette acha bilersen.
Her bolmede yuxari sag kuncde NACAT NOVUYU TEMU linkine tiklayaraq yeni movzu acha bilersen.

0

4

Anar bura ne istesen yaza bilersiz ama chat formatinda deyil, forum formatindadi.

0

5

ok anlaşıldı teşekkül ederim

0

6

anar написал(а):

ok anlaşıldı teşekkül ederim

menim sheklimi gorursen, sen de ozune bele shekil qoya bilersen.

0

7

0

8

fedya написал(а):

Avatar yeni ki, senin yazilarinin sol terefinde yerleshdiridyin kicik olculu shekil

0

9

salam, once sizi tebrik edirem bu sayti forumu acmaginiz munasibetile.
bununla bele, bilmek isterdim ki ad soayd ve universitet fakulte olaraq bu qrupun yaradicisi veya yaradicilari kimlerdir. anonim olaraq yola cixmaq istemezdim yoldaslarimizla.

0

10

Elsad Abdullayev написал(а):

salam, once sizi tebrik edirem bu sayti forumu acmaginiz munasibetile.
bununla bele, bilmek isterdim ki ad soayd ve universitet fakulte olaraq bu qrupun yaradicisi veya yaradicilari kimlerdir. anonim olaraq yola cixmaq istemezdim yoldaslarimizla.

Problem yoxdu. anonimlik deyende ki, teshkilati destek filan yoxdur, arashdirdiq bugune qeder bele forum-sayt yox idi. Istanbul Kadirga yurdunda qalan telebeler kimi bele teshebbus gosterdik, forum yaratdiq. hec kimi de mecbur ede bilmerik ki, bu foruma gelsin. Isteyenler gire biler, yaza biler. amma qaydalar cherchivesinde. qaydalarla tanish olmaq uchun Forumun Qaydalari bolmesine baxa bilersiniz.
O ki qaldi ad soyad fakulte universitet sohbetine, yaxshi fikirdir. Gelin ayrica bir movzu achaq istifadechiler ozlerini teqdim etsinler. Elshad tekilfe gore cox sagol.

0

11

salam .
turkiyede tehsil almaq ucun ne etmeliyem

0

12

turkiyede tehsil almaq isdeyirem amma imtahanlar haqda hec ne bilmirem. eger bu movzuda melumatiniz varsa menimle boluse bilersiz?
evvelceden tesekkurler.

0

13

mina написал(а):

salam .
turkiyede tehsil almaq ucun ne etmeliyem

mina написал(а):

turkiyede tehsil almaq isdeyirem amma imtahanlar haqda hec ne bilmirem. eger bu movzuda melumatiniz varsa menimle boluse bilersiz?
evvelceden tesekkurler.

Salam Mina xosh gelmisen. Forumumuzda bu haqda movzu var. ashagidaki ssilka ile ora gir. Orada melumat var, bax, sonra yene ne sualin varsa ver.  Buyur :)

Turkiyede tehsil almaq uchun ne etmeli

0

14

Salam. Men hal-hazirda tibb universitetinin aspiranturasinda oxuyuram,amma Turkiyede,daha dogrusu Istanbulda qisa muddetli kurs kechmek isteyirem. Bu mumkundurmu?

0

15

Birde eger melumatiniz varsa,bu barede hara ve ne vaxt mureciet etmeliyem deyin,please.

0

16

Gun написал(а):

Salam. Men hal-hazirda tibb universitetinin aspiranturasinda oxuyuram,amma Turkiyede,daha dogrusu Istanbulda qisa muddetli kurs kechmek isteyirem. Bu mumkundurmu?

Xosh gelmisiniz,
bir neche gunden sonra oyrenib Size deyerem :)

0

17

salam men 11de oxuyuram ve 4cu qrupa hazirlasiram.ve turkiyede tibb inistutuna girmek istiyirem isteyirem bunun yolunu deye bilersiz. :cool:

0

18

Salam men Elshen Guliyev ymumi hekimem ve isteyirem turkiyede TUSimtahani verem genel doktorlugu Iranda bitirmishem siz bilen mende  denklik vermeliyem ? ve ikinci bir sual o duzdur ki men Ankaraya bilkende YOK getmeliyem .xaish edirem mene yol gosteresiz cox sag olun minetaram

0

19

HACETTEPE UNIVERSITETINDE TIBB TEHSILIMI DAVAM ETDIRMEK ISTEYIREM,BUNUNCUN MELUMAT ISTEYIREM.4CU KURSDA OXUYURAM.

0

20

Men Tibb universitetine hazirlawiram,17iyul imtahanimdi.Eger qebul olsam Istnbul universetine perevod almaq isteyirem.Bunun ucun ne etmeliyem yeni, imtahandan sonra hara muraciet ede bilerem?

0

21

salam.men tqdk xettile turkiye magistraturasina qebulolunmusam...sorusmaq isterdimki,bize ne qeder teqaud verirler? yataqxana ucun haqda teqaude daxildir,yoxsa dovlet onu ayrica verir?bes neqliyyatda gusetler nezerde tutulur?...  birde biz orda 1illik dil hazirligi kecmeliyik.bu mutleq turkdilinden olmalidi,yoxsa basqa dil sece bilerik(mes.ingilis dili hazirligi]

0

22

Salam. Size Turkiyede tehsille bagli bir nece sualim olacaq. mumkunse cavablandirmaginizi rica edirem.
men ozum Univeri bitirmiwem, bu il Turkiyeye imtahan verib 2ci tehsili almaq isteyirem. biliremki imtahanlar aprel-may aylarinda kecirilir. menim diplomum ozumdedi, daha hansi senedler lazim oldugunu oyreniceydim?
amma bacim hele bu il qutarir diplomunu iyun ayinda yeginki alacaq. bilmek isterdim, o Turkiyeye sened verse diplom evezine ne tegdim ede biler?

0

23

salam mene maraqlidiki,turkiyede magistratura tehsili almaq ucun 2 yol yazmisiz men turkiyeye gedib imtahan vermek biraz cetindir.AzerbaycandaN DAHA  rahatdi .sadece deyirsiz en yuksek bal toplayanlarda bir kisi gonderilir.eger Turkiyenin hesabina olmasa men oz hesabimla orda tehsil  ala bilerem?cox yiksek bal toplamasam eyer?

0

24

Salam,
Men TQDK Magistr seviyyesinde ilk turdan 65 bal toplamisham. Men bu balla Turkiyeye imtahan vere bileremmi????
ve struktur necedi, ne etmek lazimdi???
XAHISH EDIREM, KIMIN MELUMATI VARSA, KOMEK ETSIN MENE!!!!!!

0

25

Salam.bilmek isterdim ki,Turkiyede uzman tehsili ucun Pediatr-neonatoloq nece il tehsil alir?ve tehsil muddetinde teqaud alirmi.?bundan oncesi illerde almadiqi bellidi.bu il ucun deyishikler varmi?teshekkur.!

0

26

Bu forumda cavablanma gec.olur.yoxsa suala  umiyyetle cavab verilmir.?zehmet olmasa melumat verin

0

27

SALAM MEN JALE SIZDEN BIR COX SEY OYRANDIM AMA BEZI SULARIM VAR.MEN INDI 10-CU SINIFDE OXUYURAM AMA FIKRIM VAR KI TURKIYADA OXUYUM ANCA HANSI FENLERDEN IMTAHAN VERILIR BILMIREM.BIRDEKI MEN PULLUDA YOX,PULSUZDA OXUMAQ ISTEYIREM.EGER BUNUNLA BAGLI BI BILDIYINIZ VARSA XAIS EDIRAM DEYASINIZ. 8-)

0

28

salam.bilmek isterdim Turkiyede oxumaq ucun imtahan harda ve nece kecirilir?minimum nece bal yigmaq lazimdir?

0

29

Goren niye cavab olmadi?

0

30

salam.men 4-cu qrup uzre hazirlawiram.turkiyyede tehsil barede maraglaniram.mumkunduse eger mene imtahanlar barede melumat verin.tewekkurler.

0

Вы здесь » TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum » Sayt haqqinda » Ne sualiniz var ?