TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum

Объявление

Qeydiyyatdan kechmek uchun REGISTRASIYA linkini tiklayin Yazilarinizin anlashilmasi uchun ENG shriftiinden istifade edin. Admin (vagiff) hazirda forumdadir. Buyurun suallarinizi vere bilersiniz. Sizin yazilariniza cavablarinizi gormek uchun her defe sehifeni yenilemeyiniz lazimdir.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum » Forum uzvleri » Ozumuzu teqdim edek

Ozumuzu teqdim edek

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Foruma nece geldiniz ?
Yahoo Group'dan gelmishem

15% - 2
Dostlarimdan oyrenmishem

7% - 1
Google'dan tapmisham

46% - 6
Email adresime elan gelmishdi

15% - 2
Tesadufen girmishem

15% - 2
Голосов: 13

1

Forum uzvleri bu movzuda ozlerini teqdim ede bilerler.
Adiniz, soyadiniz, universitet, fakulteniz, foruma nece geldiyiniz barede ve isteseniz ozunuz barede elave melumat da vere bilersiniz.

Sorgu: Yuxaridaki sorguda Foruma nece geldiyiniz barede variantlarin birini seche bilersiniz.
Dikket: Ses vermeyib Sorgu neticelerine (rezultati oprosa) baxmaq isteseniz sesiniz avtomatik olaraq 1-ci varianta sayilacaq. Ona gore birinci ses verin sonra neticeler ozu uze cixacaq.

0

2

Birinci ozum bashlayiram:

Men -  Forumun admini ve yaradicisiyam.

P.S. Elchin, Fedya, lnknprk nick'li forum uzvleri ve men, Istanbul Kadirga yurdunun sakinleriyik ve forumun yaradilmasinin teshebbuskarlayiq.

Indi ise siz de ozunuzu teqdim edin ...

0

3

MEN TURKIYEDE TEHSIL ALMAQ ARZUSUYLA YASHAYIRAM, AMMA COX AZ MELUMATA MALIKEM. MUMKUNSE MENE KOMEK EDIN (MELUMAT BAXIMINDAN).

Ozum haqqinda melumat :
Ad - Ferid
Soyad - Haci
tevellud : 1984
2005-ci ilde Azerbaycan Dovlet Iqtisad universitetinin "Marketinq" fakultesini bitirmishem.
2006-ci ilde herbi xidmetden qayitdiqdan sonra ishe bashlamish ve bu gunki gune kimi Sigorta sferasinda calishiram. (qeyri-ixtisasim uzre)
Turkiyede magistratura oxumaq arzusundayam. Amma , bunu hensi yolla heyata kecirmek menim ucun sual altindadir.
MELUMATI OLAN DIGER FORUM ISHTIRAKCILARINDAN DA MENE BU BAREDE MELUMAT VERMEYI XAHISH EDIREM. Onceden minnerdarligimi bildirirem.

Hormetle, Haci Ferid

0

4

Farid salam. Seni forumda gormeye shadiq/ Senin suallarina cavab bashqa movzuda yazmisham bura bax http://azeristanbul.2bb.ru/viewtopic.php?id=48

0

5

salam..bele  foruma gore butun tewebbuskarlara  tewekkurler..
men de turkiyede magistratura arzusuyla yawayanlardanam.bu baximnan inaniramki,forum menichun chox maragli olcey

0

6

Salam Deyerli Telebe dostlar. men de aranıza Anadolu Universiteti Reklamcılık ve Halkla ilişkiler bölümünden qatılıram. şexsen menim rus dili seviyyem düşükdür. hem Türkiyede tehsil alan telebeler, Hem AZERBAYCANLI telebeler, hemde saytın rusça olması. burda temel bir ziddiyet var. bu dil meselesine baxış keçirseniz gözel olardi.. elinize sağlık:):)

0

7

advertiser_aze написал(а):

Salam Deyerli Telebe dostlar. men de aranıza Anadolu Universiteti Reklamcılık ve Halkla ilişkiler bölümünden qatılıram. şexsen menim rus dili seviyyem düşükdür. hem Türkiyede tehsil alan telebeler, Hem AZERBAYCANLI telebeler, hemde saytın rusça olması. burda temel bir ziddiyet var. bu dil meselesine baxış keçirseniz gözel olardi.. elinize sağlık

Anadolu universiteti hansi sheherdeir ? Umumiyetle universitetiniz haqda melumat verseydin shad olardiq

0

8

Bu forumun yaradicisi Anara bu cur ezmle bu isi davam etdirdiyine gore tesekkurumu bildirirem. Mence de bele bir forumda fealliq gostermek bizim,  Turkiyede tehsil alan azerbaycanli telebelerin borcudur. Herhalda teqdimata ehtiyacimiz yoxdu deyecek qeder mehsur deyilik, ona gore ozumu teqdim etmek isteyirem: hami mene Reshad deyirr, men ozume Sadiq deyirem, soyadim Hasanovdu. Ankara Universiteti Siyasal Bilgiler Fakultesi Isletme Bolumunde tehsil aliram. Insallah fealliq gosteriler bu defe.........

0

9

Rashad_Ankara написал(а):

Bu forumun yaradicisi Anara bu cur ezmle bu isi davam etdirdiyine gore tesekkurumu bildirirem. Mence de bele bir forumda fealliq gostermek bizim,  Turkiyede tehsil alan azerbaycanli telebelerin borcudur. Herhalda teqdimata ehtiyacimiz yoxdu deyecek qeder mehsur deyilik, ona gore ozumu teqdim etmek isteyirem: hami mene Reshad deyirr, men ozume Sadiq deyirem, soyadim Hasanovdu. Ankara Universiteti Siyasal Bilgiler Fakultesi Isletme Bolumunde tehsil aliram. Insallah fealliq gosteriler bu defe.........

yeniden xosh gelifsen :)

0

10

turkiyedeki qardaslarivizi yaddan cixarmadiqvuzchun size chox sagolun deyirem. duzdu men turkiyede tehsil almiram ama turkiyede tehsil alan dostlarim var. Adim Nicatdir. soyadim Haciyev. dostlarim Tengiz chagirir. qardashim Haci Feridin de bu ishde feal olmasi meni chox sevindirdi. islerinizde basharilar.

0

11

Adim ------Rena
Soyadim ---Yusifova
Tevellud----1989
Universitet--Azerbaycan , Baki. ADPU

Saytin yaradicilarina da minnetdarligimi bildirirem, cox beyendim. Turkiyede oxumaq isterdim, amma hele orasina cox var. Insh qebul olaram ora.

0

12

salam.Evvelceden saytin yaradicisina tesekkurler.Men Azerbaycan Tibb Universitetinin telebesiyem.Sadece dovlet xetti ile bakalavr kimi Turkiyeye nece getmeli oldugumu bilmek isterdim.Yeni bizden hansi sertler teleb olunur.Umumiyyetle bu mumkundurmu?

0

13

Salam. Men Azerbaycan Dovlet Ressamliq Akademiyasinin Tesviri senet fakultesinin Rengkarliq ixtisasinda oxuyuram. 4-cu kurs telebesiyem. Bilmek isterdim menim ixtisasim uzre Turkiyede magistraturaya qebul nece aparilir? saytin yaradicilarina tesekkur...

0

14

vagiff
salam qaqas  nece ede bilerik ..turkiyede oxumaq ucun

0

15

Salam adim aynur du 22 yaşim  turkiyede inustutu oxumag istiyirem  birde sadece yaya uçun olan kurslar var burslu

0

16

Burda turkiyedeki kurslara nece qebul ola bilerem

0

Вы здесь » TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum » Forum uzvleri » Ozumuzu teqdim edek