TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum

Объявление

Qeydiyyatdan kechmek uchun REGISTRASIYA linkini tiklayin Yazilarinizin anlashilmasi uchun ENG shriftiinden istifade edin. Admin (vagiff) hazirda forumdadir. Buyurun suallarinizi vere bilersiniz. Sizin yazilariniza cavablarinizi gormek uchun her defe sehifeni yenilemeyiniz lazimdir.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum » Universitetler / Istanbul » Istanbul Universiteti

Istanbul Universiteti

Сообщений 1 страница 24 из 24

1

Istanbul Universitetinde tehsil alan varmi ?
Bu universitet haqqinda ne deye bilersiniz ?

0

2

Buyurun fikirlerinizi bizimle bolusun... :canthearyou:

0

3

fedya написал(а):

Buyurun fikirlerinizi bizimle bolusun...

Fedya, sizin universitet ne vaxt yaranib ? sehv elemiremse 90-ci illerde he ?

0

4

İstanbul Üniversitesi

Slogan "Yeni Çağda" Öncüydük,
"Bilgi Çağı"nda da Öncü Olacağız...
Kuruluş tarihi 30 Mayıs 1453
Tip Devlet Üniversitesi
Rektör Prof. Dr. Mesut Parlak
Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şafak Ural
Prof. Dr. İrfan Papila
Prof. Dr. Erhan Güzel
Akademik personel 5.000
Öğrenciler 55.000
Konum İstanbul, Türkiye 
Website wwwistanbul.edu.tr

0

5

fedya написал(а):

1453

1453 ???
Dogrudanmi ?

0

6

beli bu universitet Osmanli dovletinin quruldugu ilde tikilib...bu sebebden bina oz qedimiliyi ile secilir :mybb:

0

7

osmanli dovleti 1299 da qurulub ele bil ))). belke istanbulun feth edildiyi ilde tikilib ))).   :crazy:

0

8

Rashad_Ankara написал(а):

osmanli dovleti 1299 da qurulub ele bil ))). belke istanbulun feth edildiyi ilde tikilib ))).

qardash gordum hec kim yazmir mende diqqet cekmek ucun ele bir shey eledim gorum heqiqetende oxunurmu yazilarimiz...tesekkur veten oglu

+1

9

Istanbul Universitetinin kitabxanasina kim istese gire biler ? yoxsa necedi girish ?

0

10

Istanbul Universitetinde dersler Martda bashlayacaq ?

0

11

Salam herkese!MEn 9 sinifde oxuyuram ve Turkiyede oxumaq isteyirem!Meni bu sual maraqlandirirki Turkiyeye imatahan vermek ucun nece fendden imtahan vermek lazimdi!Men Russ sektorunda oxuyuram

0

12

tehsil ALMAQ UCUN NE TMELIYIM

0

13

AZERIDEN ORAYA NE FENLER UZRE HAZIRLANMALIYAM???

0

14

privet ya xochu uznat wto ya kak maqu pastupit unv v turkey?yos zakrilis?yesli zakrillis ya kak maqu tuda  pastupic?

0

15

Men Tibb universitetine hazirlawiram,iyulun 17si imtahanimdi.Eger qebul olsam Istanbul Tibb universetine perevod almaq isteyirem.Bunun ucun ne etmeliyem yeni,hara muraciet ede bilerem?

0

16

SALAM.,TURKIYEDE OXUMAG UCUN IMTAHAN VERDIKLERI FENNLER DEYISIB.GELEN IMTAHANDA NE OLACAQ KIM BILIR ?YAZSIN

0

17

men tibb universitetine hazirlasiram ve tqdk xettiyle turkiyede oxumaq isteyirem bunun ucun ne etmeliyem

0

18

Men resamam diplomalarim coxdur turkiyede oxumaq isteyirem hansi fenlerden dusur deye melumat verseniz memnun olaram....

0

19

Turkiyedeki Universitete nece qebul olmaq?meselen Bilkent Universitetine?zehmet olmasa cavab yazin.bu chox vacibdir.

0

20

yest tut kto-nibud???

0

21

HA BIDEKI MEN TURKIYEDE ELE BIR UNVST GIRMEK ISTEYIREM KI ORADA DERSLER TURK DILINDE OLSUN-INGILIS- DILINDA YOX.INDIDEN TSKLAR ^^

0

22

men istanbul universitetinin tibb fakultesine qebul olmag isteyirem.bununcun ne senedler lazimdi??ve nece fenn olur imtahanda?

0

23

Selam ben istanbulda universiteye gitmey icin neler yapmaliyim? Onun icin neler gerekiyor? Menim hic bir anlayisim yok. Rica ediyorum bana tum melumatlari yazasiniz. Onceden teshekkur ediyorum!

0

24

Salam Aleykum.Necesiz?Turkiyenin Istanbul Sheherinde,Istanbul Universitetinde hansi ixtisaslar var?Neche balnan ora qebul olmaq olar.?Odenish ne qederdir?Xahish edirem sualimi cavablandirasiz..!

0

Вы здесь » TURKiYEDE AZERBAYCANLI TELEBELER uchun forum » Universitetler / Istanbul » Istanbul Universiteti